O nas

Kraina Uśmiechu - żłobek i przedszkole, w których stawiamy na poczucie własnej wartości, która jest cechą najważniejszą, procentująca w późniejszej edukacji. Stawiamy na poczucie własnej wartości, która jest cechą najważniejszą, procentująca  w późniejszej edukacji. Dzięki pozytywnemu obrazowi samego siebie dziecko nie mów: „nie umiem”, „nie chcę”, „nie potrafię” tylko śmiało podejmuje próby nie bojąc się porażek, ujawniając to, co w nim najlepsze. Osiągamy ten cel dzięki dostosowaniu zajęć do możliwości, umiejętności i zainteresowań dzieci, aby czuły się u Nas jak w domu.  Rozwijamy  kompetencje  komunikacyjne  i aktywność twórczą oraz kształtujemy otwartość na wiedzę. Chcemy wyposażyć wychowanka w wiedzę i umiejętności  umożliwiające  udany  start  szkolny.  Przedszkole  pełni  funkcję  doradczą  i wspierającą działania wychowawcze wobec rodziców.

W przypadku Rodzeństwa w naszej placówce proszę zapytać o zniżkę

Dziecko które przechodzi z grupy żłobkowej do przedszkolnej nie płaci po raz drugi wpisowego

Czesne żłobek

Wysokość czesnego - 1000zł

Wpisowe - 500zł (możliwość rozłożenia na raty)

W cenie czesnego:

• wyżywienie (śniadanie, II śniadanie- owoce, obiad – zupa +II danie, podwieczorek),
  • codziennie zajęcia według planu miesięcznego
  • ciekawe kalendarium
  • angielski 3x w tygodniu,
  • rytmika 1x w tygodniu,
  • zajęcia profilaktyczne logopedyczne, grupowe 1x w tygodniu,
  • badania przesiewowe logopedyczne 2 razy w roku, indywidualne konsultacje Rodzica ze specjalistą. Możliwość prowadzenia terapii logopedycznej na terenie placówki w godzinach przebywania dziecka w przedszkolu,
  • zajęcia z psychologiem, obserwacje psychologiczne dziecka indywidualne, oraz grupowe. Konsultacje Rodzica ze specjalistą. Możliwość prowadzenia zajęci psychologiczno terapeutycznych, terapii ręki oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka na terenie placówki.
  • kontrola fizjoterapeuty  2 razy w roku i w miarę potrzeb zgłaszanych na prośbę Rodzica, nauczyciela.
  • wizyta ciekawych osób w przedszkolu, poznawanie zawodów Naszych Rodziców i nie tylko.
  • teatrzyki, warsztaty przyrodnicze, Warsztaty kulinarne, plastyczne.
  • warsztaty dla Rodziców z Psychologiem, Logopedą.
  • warsztaty plastyczne dla dzieci i ich Rodziców,
  • i wiele innych atrakcji umożliwiających Rozwój naszych najmłodszych dzieci J

Czesne przedszkole

Wysokość czesnego - 750zł

Wpisowe - 500zł (możliwość rozłożenia na raty)

W cenie czesnego:

• wyżywienie (śniadanie, obiad – zupa + II danie, podwieczorek),
  • realizacja Podstawy Programowej wychowania Przedszkolnego , oraz autorskich programów Nauczycieli,
  • angielski 3x w tygodniu,
  • rytmika 1x w tygodniu,
  • zajęcia profilaktyczne logopedyczne, grupowe 1x w tygodniu,
  • gimnastyka korekcyjna prowadzona przez fizjoterapeutę. Kontrola wad postawy i kręgosłupa u dzieci w wieku przedszkolnym 2 razy w roku. Konsultacje Rodzica ze specjalistą.
  • teatrzyki, warsztaty przyrodnicze, Warsztaty kulinarne, plastyczne.
  • wycieczki max dwie w miesiącu
  • współpraca z pobliska biblioteką spotkania z autorami książek dla dzieci.
  • warsztaty dla Rodziców z Psychologiem, Logopedą.
  • warsztaty plastyczne dla dzieci i ich Rodziców, organizacja uroczystości przedszkolnych takich jak : Pasowanie na Przedszkolaka, Jasełka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty, Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego  i Pożegnanie Absolwentów Naszego Przedszkola.
  • i wiele innych atrakcji umożliwiających rozwój naszych Przedszkolaków

Kadra pedagogiczna

Poznaj nasz zespół wykwalifikowanych pracowników

Grupy

Nasze dzieci podzielone są na grupy wiekowe. Program każdej z nich jest adekwatny do możliwości dzieci zachowując przy tym rozwój i kształtowanie osobowości.
Polub nas także na facebook'u!

Kraina Uśmiechu

Niepubliczne Przedszkole z grupą żłobkową „Kraina uśmiechu” Katarzyna Domańska